Svody dešťových vod Opava

Jednou z činností, kterou v Opavě a okolí nabízíme zákazníkům je řešení odtoku dešťových vod pomocí vsakovacích tunelů  nebo napojení dešťových svodů do kanalizace. Také řešíme zadržení dešťových vod pomocí akumulační nádrže a jejich opětovné použití.


Řešní odtoku dešťových vod 

Napojení na stávající kanalizaci

Prvním způsobem je napojení střešních svodů přes kanalizační trubky do obecního řádu dešťové kanalizace.  Jestliže nefunguje kanalizace tak jak by měla doporučujeme použít vsakovací tunel jako pojistku proti přívalové dešťům. Také stojí popřemýšlet nad tím, zda není lepší dešťovou vodu zpracovat a opětovně použít.


Použití vsakovacích tunelů

Použití vsakovacích tunelů je vhodnější řešení pro vstřebání dešťové vody u rodinných domů, kde není nebo nestíhá místní kanalizace. Velkou výhodou je vysoký vsakovacovací výkon, který má schopnost pojmout přívalovou vodu. Při použití vsakovacích tunelů postačuje menší výkop, tím pádem menší náklady oproti dírám vyplněným pouze kamenivem. Vsakovací tunely mají vysokou nosnost a snesou pojezd i osobních vozidel. Řešní udržení a využití dešťových vod pomocí akumulačních nádrží

Při rostoucích cenách vodného a stočného je ideálním prostředkem jak ušetřit je osazení akumulační nádrže, která dokáže zadržet dešťovou vodu pro pozdější užití. V Opavě a okolí zapravujeme plastové nádrže na dešťovou vodu v několika základních variantách a v různých velikostech. Kontaktujte nás mailem nebo telefonicky se svými dotazy ať Vám mužeme předložit ideální řešení, které bude splňovat Vaše očekávání.

Jsme schopni nabídnout také filtrační sady do akumulačních nádrží, tak aby mohla být dešťová voda použita zpět jako voda technická například na splachování či praní. 


Použiváme výrobky firmy Asio, spol. s r.o.

Potřebuje pomoci se svodem dešťových vod

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

JAN MARKIEL, Horní 5, Opava - Malé Hoštice, mob: 777 84 85 85
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!